Quest Software

Historie Quest Software

Softwarový gigant s obratem okolo jedné miliardy dolarů vznikl v roce 1987. V naší zemi vešel nejvíce do podvědomí v roce 2012, kdy jej koupila a zahrnula do svého portfolia společnost Dell v podobě nově vzniklé divize Dell Software. V roce 2016 byla celá tato softwarová divize odkoupena partnery, kteří investují do technologických firem, a stala se tak opět samostatnou entitou.

Produktové portfolio

Quest Software nabízí produkty zaměřené na správu, řízení a monitoring systémů, databází, aplikací a uživatelských identit. Portfolio lze rozdělit do následujících oblastí: Database Management, Data Protection, Endpoint Systems Management, Identity & Access Management, Microsoft Platform Management, Performance Monitoring

Partnerství s Quest Software

S produkty z rodiny Quest Software a Dell Software máme zkušenosti od roku 2012, a to především se zálohováním a replikací dat (NetVault a Rapid Recovery dříve známý jako AppAssure). Naše působení v oblasti řízení bezpečnosti dat a implementace firewallů SonicWall rozšiřuje naše aktivity i směrem ke správě identit (One Identity, Active Roles) a řízení přístupových oprávnění (Active Roles, Authentication Services, Privileged Account Management).

» Informace o produktech Quest Software