Dell EMC

Historie Dell a EMC

Společnost Dell pronikla na IT trh jako výrobce notebooků, desktopů a výkonných grafických stanic, který zákazníkům nabídnul možnost volby konfigurace komponent. Dnes ji můžeme směle označit za hlavního výrobce a vizionáře i v oblasti podnikových technologií, mezi které řadíme servery, disková pole, konvergovaná řešení, switche a další síťové produkty.

V roce 2016 došlo největší fúzi v oblasti IT byznysu a společnost Dell se sloučila se svým někdejším aliančním partnerem a významným hráčem v oblasti úložišť – EMC. Vznikla tak korporace Dell Technologies, která disponuje nejširším hardwarovým portfoliem v IT oblasti vůbec.

Partnerská spolupráce s Dell

Pro spolupráci se společností Dell jsme se rozhodli již před více než 10 lety. Při otevření partnerského kanálu v roce 2008 jsme se stali oficiálním partnerem a od roku 2012 nás Dell řadí mezi významné partnery se statusem Dell Prefered Partner.

Úspěšně jsme realizovali řadu projektů od serverových řešení se sdílenými diskovými poli až po robustní síťová a virtualizační řešení zapouzdřená v blade chassis nebo konvergovaném řešení.

Zkušenosti s produkty Dell

Máme mnohaleté zkušenosti s implementací serverů PowerEdge a blade chassis M1000e, diskovými poli PowerVault MD, EqualLogic i Compellent a síťovými přepínači PowerConnect, Dell Networking N-Series a S-Series i blade switchi Dell Force10 MXL.

» Informace o produktech Dell EMC