Microsoft

Historie Microsoft

Vznik společnosti se datuje až k roku 1975. Ve známost společnost vešla začátkem osmdesátých let svými produkty MS-DOS a MS-Windows, díky nimž se etablovala jako významný výrobce celosvětově užívaných operačních systémů. Stejně tak v případě kancelářských aplikací vytlačila tehdejší výrobce zřejmě i díky ucelené podobě provázaných aplikací od textového editoru až po nástroj pro vývoj databází.

Ucelenou podobu kancelářských aplikací umocnil vývoj serverových operačních systémů a podnikových serverů, mezi něž patří například Microsoft Exchange a SharePoint. Skutečné portfolio všech nástrojů a aplikací však lze velmi těžko vyjmenovat. Zvyšující se konektivita do Internetu otevřela svět cloudových služeb a Microsoft se svými online službami BPOS nezůstával pozadu. Jejich dnešní podoba se sice od původního BPOS výrazně liší, nicméně produkty Microsoft Office 365, Microsoft Dynamics CRM Online či Microsoft Azure rozhodně patří mezi špičku na cloudovém trhu.

Partnerská spolupráce s Microsoft

V roce 2010 jsme se stali Microsoft Certified Partnerem. V oblasti softwarových řešení se orientujeme na malé a střední podniky, kterým pomáháme najít a implementovat vhodnou platformu. Zejména v tomto segmentu přinášejí produkty Office 365 největší ekonomickou výhodu, protože si zákazník může dovolit plnohodnotné profesionální zázemí i bez vysoké počáteční investice.

» Informace o cloudových produktech Microsoft