Naše služby

Spravujeme počítačové sítě, monitorujeme jejich zdraví, navrhujeme bezpečnostní opatření a flexibilně reagujeme na nastalé situace a zákaznické požadavky. Řešení stavíme na osvědčených platformách, dodržujeme best-practice a tím poskytujeme kvalitní služby s vysokou přidanou hodnotou.

Bezpečnost sítí

Navrhujeme a uvádíme do praxe vhodná bezpečnostní opatření, která chrání vaše sítě a podniková data před jejich ztrátou, poškozením či zneužitím. Technologií SD-WAN propojujeme Vaše pobočky (pomocí více poskytovatelů).

Vzdálený přístup

Vaše zaměstnance i externí partnery připojujeme do firemních sítí pomocí VPN tunelů a portálových řešení. Detailně ověřujeme identitu a integritu zařízení, uživatele ověřujeme pomocí vícefaktorové autentikace (2FA/MFA).

Monitoring IT

Nepřetržitě monitorujeme stav sítí, serverů, úložišť i dalších zařízení. Umožníme vám včas reagovat a předejít negativnímu dopadu na váš byznys. O nastalé situaci vás můžeme jen informovat nebo ji začít rovnou řešit.

Housing & Webhosting

Poskytujeme prostor k hostování vašich webů, databází i složitých podnikových aplikací, které vyžadují virtuální nebo přímo dedikované fyzické servery. Nabízíme vám pronájem Microsoft licencí i správu serverové platformy.

Správa sítí

Spravujeme podnikové servery a sítě. Službu poskytujeme jako kompletní svěřenou správu nebo ve formě konzultací či vzdálené pomoci vašim podnikovým správcům při řešení konkrétní oblasti nebo dílčích úkolů.

Virtualizace serverů

Stavíme pro vás virtualizovaná řešení, abyste lépe využili systémové zdroje, zvýšili dostupnost infrastruktury a usnadnili si údržbu a zálohování. Pomůžeme vám od návrhu řešení a licencí až po pravidelnou správu.

Stručně o nás

Stručně o nás

Jsme společnost s českými soukromými vlastníky založená v roce 2003.

Spravujeme a monitorujeme sítě. Stavíme síťové a virtualizační infrastruktury. Realizujeme bezpečnostní projekty, které chrání infrastrukturu a citlivá data, zajišťují bezpečný vzdálený přístup, spravují identitu uživatelů a přístupová oprávnění a sbírají data potřebná pro bezpečnostní audit.

Sledujeme aktuální trendy a přinášíme našim zákazníkům osvědčené moderní technologie, které umožňují bezpečný růst jejich byznysu.

Zaujalo vás naše portfolio?

Klíčová partnerství

Naše služby a řešení stavíme na osvědčených hardwarových a softwarových platformách významných hráčů na IT trhu.